Cros 2007 (1)

En primer lloc agrair a tots  els participants la seva assistencia ,tot i el mal temps que van suportar. Igualment a tots els col.laboradors, que tambe van aguantar el xafec. Aqui teniu les classificacions i les fotos, si teniu qualsevol cosa a comunicar-nos no dubteu fer servir el nostre correu. Merces a tots.

 

Teniu unes fotos a :  https://www.flickr.com/photos/amicsdelacursa/sets/72157631739501533/  

 

 

 Classificacions

POS DORSAL NOM COGNOMS CAT CLUB TEMPS
1 99

JOSEP

BARRUFET TORREGUITART

M 67-86

CN SALLENT

0:39:30

2 133

ALBERT

MOLINER AVELLANEDA

M 67-86

0:40:18

3 66

ROGER

CARTES GODOY

M 87-92

MOUNT.RUNN.BERGUEDÀ

0:40:18

4 120

PEP

RIERA MORATÓ

M 67-86

OLIMPIC MANLLEU

0:40:26

5 59

CARLES

DE LA VIUDA AGUILAR

M 67-86

CALIFORNIA SPORTS

0:41:10

6 107

FRANCESC

GRACIA LOPEZ

M 67-86

OLIMPIC MANLLEU

0:41:35

7 61

ALBERT

SOTO PANADERO

M 67-86

0:41:45

8 10

JOAQUIN

GRADOS GALAN

M 57-66

CA IGUALADA

0:41:50

9 114

ORIOL

CIURANS ROCA

M 87-92

CN CALDES

0:42:23

10 158

JOAN

MUNTS COROMINAS

M 57-66

0:42:24

11 115

ENRIC

CAROL PONS

M 67-85

MAIMAKANSU

0:42:30

12 14

MANOLO

ROMERO

M 57-66

CN CALDES

0:42:46

13 8

DAVID

MIRALLES ARESTÉ

M 67-86

CN CALDES

0:43:08

14 29

BENVINGUT

OLIVERAS MANGANELL

M 57-66

CA MANRESA

0:43:14

15 164

BENITO

MONTALBAN CAMPRUBÍ

M 57-66

CA BERGA

0:43:42

16 38

MARIUS

TERRÉ VEGA

M 67-86

0:43:45

17 60

SANDRA

SANCHEZ DOÑA

F 67-86

CALIFORNIA SPORTS

0:44:18

18 152

RAMON

JORBA DORDAL

M 67-86

0:44:24

19 162

FERRAN

MAHAMUD

M 67-86

0:44:59

20 150

CESAR

MARTINEZ PEDROCHE

M 67-86

POLICIA LOC.ESPARREGUERA

0:45:16

21 100

CARLES

RODRIGUEZ VALLES

M 67-86

CEAC

0:45:22

22 19

DIEGO

VERA MARTINEZ

M 57-66

CN CALDES

0:45:29

23 58

XAVIER

CLAPÉS PUIG

M 67-86

0:45:39

24 34

IGNACIO

MONTOYA DOMINGUEZ

M 57-66

ELS XULIUS

0:45:48

25 106

EDUARD

FARNOS BAULENAS

M 67-86

CEAC

0:46:10

26 101

OSCAR

BRAU

M 67-86

CEAC

0:46:10

27 155

JORDI

FIGOLS GALLEGO

M 67-86

AMICS DE LA CURSA

0:46:30

28 138

MARIANO

FARGAS PUJANTELL

M 57-66

0:47:09

29 98

TERESA

FORN MUNNÉ

F 57-66

CA VIC

0:47:22

30 156

ANGEL

TOMASA BORRELLAS

M 67-86

MOUNT.RUNN.BERGUEDÀ

0:47:30

31 31

DIEGO

CAZORLA MARTINEZ

M 67-86

0:47:45

32 33

JOAN

SIMON PONS

M 57-66

PB SANTPEDOR

0:47:45

33 73

ANDREU 

CATLLÀ SANTCLIMENTS

M 67-86

CE NAVAS

0:47:45

34 122

TONI

PUIG CIRCUNS

M 67-86

0:47:45

35 129

JORDI

PRADELL HERNANDEZ

M 67-86

OLIMPIC MANLLEU

0:47:52

36 55

LLUIS

VILA TERUEL

M 57-66

CA MANRESA

0:48:02

37 123

RAMON

COLLADO POLO

M 47-56 

0:48:12

38 130

XAVIER

REQUENA BLASCO 

M 67-86

0:48:12

39 24

AMADEU

PUIG ESCAYOLA

M 47-56 

0:48:22

40 145

MANUEL 

MOYANO LLAMAS

M 47-56 

AMICS DE LA CURSA

0:48:45

41 116

JOSEP

COMERMA RUAIX

M 57-66

AMICS DE LA CURSA

0:49:30

42 74

JORDI

CREUS BORRAS

M 67-86

0:49:33

43 121

Mª ANGELS

MENAJE VIÑALS

F 57-66

 

0:49:36

44 111

FRANCESC

GAZQUEZ JOVER

M 57-66

0:50:04

45 37

DAVID

SALA ARTERO

M 67-86

0:50:15

46 154

JOSEP

CHAVARRIA BALMANYA

M 67-86

L'EIX TRIATLO NAVÀS

0:50:22

47 63

JORDI

CAMINS JUST

M 57-66

CA IGUALADA

0:50:28

48 81

TOMÁS

LÓPEZ GARCÍA

M 87-92

0:50:39

49 137

ENRIC

TORRES CRUSELLAS

M 57-66

0:50:52

50 9

JOSEP

GIRABAL VILAR

M 57-66

UEC BAGÀ

0:50:58

51 157

RAMON LLUIS

GOMEZ PRADAS

M 67-86

0:51:10

52 128

RAMON

VILANOVA CANO

M 67-86

0:51:15

53 161

MIGUEL

PUY ALMAGRO

M 67-86

0:52:00

54 71

LOURDES

RUBIO VIVES

F 67-86

CA ST ANDREU

0:52:04

55 72

JORDI

MARTIN PLA

M 67-86

0:52:40

56 83

JOAN

TORRENTS CORRAL

M 67-86

FAES

0:53:00

57 86

JORDI

COMELLAS BERNABEU

M 67-86

0:53:00

58 67

JAUME

MORROS MARTINEZ

M 67-86

0:53:00

59 42

MIQUEL

PEÑA PITARCH

M 57-66

0:53:45

60 126

FERRAN

PEREZ PEREZ

M 67-86

0:53:45

61 50

CELSO

ANTAÑON PENA

M 57-66

ZRB

0:53:52

62 105

ANNA

JUNQUE JIMENEZ

F 67-86

CEAC

0:54:15

63 95

JOAN

SAGUES GABARRÓ

M 57-66

0:54:40

64 12

IRENE

MURGO JANITA

F 57-66

CN CALDES

0:55:28

65 17

CONCORDIO

PEREZ PINILLA

M 47-56 

CN CALDES

0:55:28

66 113

PAU

CINOS PUENTE

M 47-56 

L'EIX TRIATLO NAVÀS

0:55:31

67 151

ANTONIO

PEREZ DE LA VEGA

M 57-66

AMICS DE LA CURSA

0:55:40

68 146

MARC

SABATA CASTELLA

M 67-86

2X2 SANTPEDOR

0:58:05

69 87

RAUL

RACERO JIMENEZ

M 67-86

0:58:39

70 124

GLORIA

MORALES TORRA

F 67-86

 

0:58:59

71 85

JOSEP

VILA VILALTA

M 57-66

0:59:05

72 52

ASSUMPTA

VILÀ MAINAR

F 67-86

CALAM

0:59:20

73 149

MANEL

RODRIGUEZ CANDELA 

M 67-86

0:59:20

74 96

MIQUEL

COLL PUJOL

M 47-56 

0:59:35

75 56

ALFONSO

FERNANDEZ MORALES

M 47-56 

1:02:31

76 132

EMILIO

LUIS GARCIA

M 57-66

1:02:31

77 134

CARLOS JUAN

GREGORET

M 57-66

1:03:02

78 69

SERGIO

TORRES DOMINGUEZ

M 67-86

1:03:15

79 47

JOSEP Mª

CASAS BACH

M 57-66

1:03:15

80 68

ASUNCIÓN

MANJÓN LURIA

F 67-86

 

1:03:21

81 70

CRISTINA

TORRES DOMINGUEZ

F 67-86

 

1:03:21

82 160

CARME

CASANOVA PUIGDELLIVOL

F 57-66

 

1:03:59

83 79

ORIOL

PUIGDOLLERS VIDAL 

M 67-86

1:03:59

84 77

ARNAU

CORS SOLER

M 67-86

1:03:59

85 22

NÚRIA

CERAROLS CERAROLS

F 57-66

 

1:03:59

86 76

JOAN 

ROYO ALVAREZ

M 57-66

1:04:47

87 40

RICARD

VERGE INESTROSA

M 46

FILA DCFC

1:05:47

88 44

EVA

PACHECO TORRES

F 67-86

 

1:06:00

89 109

LLUISA

LLAGOSTERA COLL

F 47-56

CEAC

1:07:05

90 21

JOAN 

TORTAJADA DOMENECH

M 47-56 

CA ST ANDREU

1:07:05

91 144

ARNAU

COROMINA LOZANO

M 87-92

FC ARTÉS

1:07:25

92 141

NORBERT

ROQUETA SERRA

M 87-92

FC ARTÉS

1:07:25

93 147

MARC

MOLINA SALLENT

M 87-92

FC ARTÉS

1:07:25

94 20

NURIA

BARUTEL PAGÈS

F 47-56

CA ST ANDREU

1:08:27

95 57

HERMINIO

VAZQUEZ CURADO

M 47-56 

1:08:27

96 46

Mª TERESA

FLORENSA VALLÉS

F 47-56

 

1:11:00

97 41

LLUIS

CORRAL GARCÍA

M 46

 

1:12:12

98 27

Mª ISABEL

LESTON BERRIO

F 67-86

 

1:21:38

99 25

JAUME

DESEURAS FONT

M 67-86

1:21:38

100 45

ROBERT

HUERTA ESCAMILLA

M 47-56 

1:24:37

AB 110

MANUEL 

RODRIGUEZ MARTIN

M 67-86

CEAC

AB

AB 127

ANGEL

CASTILLA PUJOL

M 57-66

AMICS DE LA CURSA

AB

AB 131

MIGUEL

CERDÁN LAGUNAS

M 67-86

AB

AB 148

FRANCISCO

GARCÍA LASHERAS

M 57-66

AB

                                                                            

DORSAL NOM COGNOMS CAT CLUB TEMPS
109 LLUISA LLAGOSTERA COLL F 47-56 CEAC 1:07:05
20 NURIA BARUTEL PAGÈS F 47-56 CA ST ANDREU 1:08:27
46 Mª TERESA FLORENSA VALLÉS F 47-56   1:11:00
98 TERESA FORN MUNNÉ F 57-66 CA VIC 0:47:22
121 Mª ANGELS MENAJE VIÑALS F 57-66   0:49:36
12 IRENE MURGO JANITA F 57-66 CN CALDES 0:55:28
160 CARME CASANOVA PUIGDELLIVOL F 57-66   1:03:59
22 NÚRIA CERAROLS CERAROLS F 57-66   1:03:59
60 SANDRA SANCHEZ DOÑA F 67-86 CALIFORNIA SPORTS 0:44:18
71 LOURDES RUBIO VIVES F 67-86 CA ST ANDREU 0:52:04
105 ANNA JUNQUE JIMENEZ F 67-86 CEAC 0:54:15
124 GLORIA MORALES TORRA F 67-86   0:58:59
52 ASSUMPTA VILÀ MAINAR F 67-86 CALAM 0:59:20
68 ASUNCIÓN MANJÓN LURIA F 67-86   1:03:21
70 CRISTINA TORRES DOMINGUEZ F 67-86   1:03:21
44 EVA PACHECO TORRES F 67-86   1:06:00
27 Mª ISABEL LESTON BERRIO F 67-86   1:21:38
40 RICARD VERGE INESTROSA M 46 FILA DCFC 1:05:47
41 LLUIS CORRAL GARCÍA M 46   1:12:12
123 RAMON COLLADO POLO M 47-56    0:48:12
24 AMADEU PUIG ESCAYOLA M 47-56    0:48:22
145 MANUEL  MOYANO LLAMAS M 47-56  AMICS DE LA CURSA 0:48:45
17 CONCORDIO PEREZ PINILLA M 47-56  CN CALDES 0:55:28
113 PAU CINOS PUENTE M 47-56  L'EIX TRIATLO NAVÀS 0:55:31
96 MIQUEL COLL PUJOL M 47-56    0:59:35
56 ALFONSO FERNANDEZ MORALES M 47-56    1:02:31
21 JOAN  TORTAJADA DOMENECH M 47-56  CA ST ANDREU 1:07:05
57 HERMINIO VAZQUEZ CURADO M 47-56    1:08:27
45 ROBERT HUERTA ESCAMILLA M 47-56    1:24:37
10 JOAQUIN GRADOS GALAN M 57-66 CA IGUALADA 0:41:50
158 JOAN MUNTS COROMINAS M 57-66   0:42:24
14 MANOLO ROMERO M 57-66 CN CALDES 0:42:46
29 BENVINGUT OLIVERAS MANGANELL M 57-66 CA MANRESA 0:43:14
164 BENITO MONTALBAN CAMPRUBÍ M 57-66 CA BERGA 0:43:42
19 DIEGO VERA MARTINEZ M 57-66 CN CALDES 0:45:29
34 IGNACIO MONTOYA DOMINGUEZ M 57-66 ELS XULIUS 0:45:48
138 MARIANO FARGAS PUJANTELL M 57-66   0:47:09
33 JOAN SIMON PONS M 57-66 PB SANTPEDOR 0:47:45
55 LLUIS VILA TERUEL M 57-66 CA MANRESA 0:48:02
116 JOSEP COMERMA RUAIX M 57-66 AMICS DE LA CURSA 0:49:30
111 FRANCESC GAZQUEZ JOVER M 57-66   0:50:04
63 JORDI CAMINS JUST M 57-66 CA IGUALADA 0:50:28
137 ENRIC TORRES CRUSELLAS M 57-66   0:50:52
9 JOSEP GIRABAL VILAR M 57-66 UEC BAGÀ 0:50:58
42 MIQUEL PEÑA PITARCH M 57-66   0:53:45
50 CELSO ANTAÑON PENA M 57-66 ZRB 0:53:52
95 JOAN SAGUES GABARRÓ M 57-66   0:54:40
151 ANTONIO PEREZ DE LA VEGA M 57-66 AMICS DE LA CURSA 0:55:40
85 JOSEP VILA VILALTA M 57-66   0:59:05
132 EMILIO LUIS GARCIA M 57-66   1:02:31
134 CARLOS JUAN GREGORET M 57-66   1:03:02
47 JOSEP Mª CASAS BACH M 57-66   1:03:15
76 JOAN  ROYO ALVAREZ M 57-66   1:04:47
127 ANGEL CASTILLA PUJOL M 57-66 AMICS DE LA CURSA AB
148 FRANCISCO GARCÍA LASHERAS M 57-66   AB
99 JOSEP BARRUFET TORREGUITART M 67-86 CN SALLENT 0:39:30
133 ALBERT MOLINER AVELLANEDA M 67-86   0:40:18
120 PEP RIERA MORATÓ M 67-86 OLIMPIC MANLLEU 0:40:26
59 CARLES DE LA VIUDA AGUILAR M 67-86 CALIFORNIA SPORTS 0:41:10
107 FRANCESC GRACIA LOPEZ M 67-86 OLIMPIC MANLLEU 0:41:35
61 ALBERT SOTO PANADERO M 67-86   0:41:45
115 ENRIC CAROL PONS M 67-86 MAIMAKANSU 0:42:30
8 DAVID MIRALLES ARESTÉ M 67-86 CN CALDES 0:43:08
38 MARIUS TERRÉ VEGA M 67-86   0:43:45
152 RAMON JORBA DORDAL M 67-86   0:44:24
162 FERRAN MAHAMUD M 67-86   0:44:59
150 CESAR MARTINEZ PEDROCHE M 67-86 POLICIA LOC.ESPARREGUERA 0:45:16
100 CARLES RODRIGUEZ VALLES M 67-86 CEAC 0:45:22
58 XAVIER CLAPÉS PUIG M 67-86   0:45:39
106 EDUARD FARNOS BAULENAS M 67-86 CEAC 0:46:10
101 OSCAR BRAU M 67-86 CEAC 0:46:10
155 JORDI FIGOLS GALLEGO M 67-86 AMICS DE LA CURSA 0:46:30
156 ANGEL TOMASA BORRELLAS M 67-86 MOUNT.RUNN.BERGUEDÀ 0:47:30
31 DIEGO CAZORLA MARTINEZ M 67-86   0:47:45
73 ANDREU  CATLLÀ SANTCLIMENTS M 67-86 CE NAVAS 0:47:45
122 TONI PUIG CIRCUNS M 67-86   0:47:45
129 JORDI PRADELL HERNANDEZ M 67-86 OLIMPIC MANLLEU 0:47:52
130 XAVIER REQUENA BLASCO  M 67-86   0:48:12
74 JORDI CREUS BORRAS M 67-86   0:49:33
37 DAVID SALA ARTERO M 67-86   0:50:15
154 JOSEP CHAVARRIA BALMANYA M 67-86 L'EIX TRIATLO NAVÀS 0:50:22
157 RAMON LLUIS GOMEZ PRADAS M 67-86   0:51:10
128 RAMON VILANOVA CANO M 67-86   0:51:15
161 MIGUEL PUY ALMAGRO M 67-86   0:52:00
72 JORDI MARTIN PLA M 67-86   0:52:40
83 JOAN TORRENTS CORRAL M 67-86 FAES 0:53:00
86 JORDI COMELLAS BERNABEU M 67-86   0:53:00
67 JAUME MORROS MARTINEZ M 67-86   0:53:00
126 FERRAN PEREZ PEREZ M 67-86   0:53:45
146 MARC SABATA CASTELLA M 67-86 2X2 SANTPEDOR 0:58:05
87 RAUL RACERO JIMENEZ M 67-86   0:58:39
149 MANEL RODRIGUEZ CANDELA  M 67-86   0:59:20
69 SERGIO TORRES DOMINGUEZ M 67-86   1:03:15
79 ORIOL PUIGDOLLERS VIDAL  M 67-86   1:03:59
77 ARNAU CORS SOLER M 67-86   1:03:59
25 JAUME DESEURAS FONT M 67-86   1:21:38
110 MANUEL  RODRIGUEZ MARTIN M 67-86 CEAC AB
131 MIGUEL CERDÁN LAGUNAS M 67-86   AB
66 ROGER CARTES GODOY M 87-92 MOUNT.RUNN.BERGUEDÀ 0:40:18
114 ORIOL CIURANS ROCA M 87-92 CN CALDES 0:42:23
81 TOMÁS LÓPEZ GARCÍA M 87-92   0:50:39
144 ARNAU COROMINA LOZANO M 87-92 FC ARTÉS 1:07:25
141 NORBERT ROQUETA SERRA M 87-92 FC ARTÉS 1:07:25
147 MARC MOLINA SALLENT M 87-92 FC ARTÉS 1:07:25