Fotos del cros : https://www.flickr.com/photos/amicsdelacursa/sets/72157631723611570/

Classificació general

POS DORSAL NOM COGNOM 1 COGNOM2 CATEGORIA TEMPS
1 59 Ramon Noguera Padros m 63-82 0:37:15.68
2 62 Guillem Vilalta Reixach m 63-82 0:37:22.16
3 147 Amand Redondo Brunet m 63-82 0:38:12.42
4 116 Pep Riera Moratò m 63-82 0:38:21.98
5 161 Pablo Navarro Mingarro m 63-82 0:39:04.87
6 101 Felix Perdomo Prats m 63-82 0:39:17.01
7 137 Ferran Sarri Plans m 63-82 0:39:20.75
8 60 Albert Comellas Perea m 63-82 0:39:50.19
9 113 Josep Lluis Marichica Sanchez m 63-82 0:40:04.19
10 89 Fermin Paez Izquierdo m 63-82 0:40:22.54
11 79 Manolo Romero   m 53-62 0:40:55.63
12 3 Juanje Rodriguez Ramos m 63-82 0:41:10.71
13 166 Jordi Jorba Dordal m 63-82 0:41:15.32
14 125 Marc Puigdomenech Pascual m 63-82 0:42:51.00
15 170 Nuria Padrisa Rovira f 63-82 0:42:54.08
16 176 Miquel Simon Graells m 63-82 0:42:54.74
17 175 David Nieto Blanco m 63-82 0:42:57.37
18 163 Ramon Torba Buscart m 63-82 0:43:17.42
19 141 Manel Rodriguez Candela m 63-82 0:43:20.06
20 78 Jose Ripoll   m 43-52 0:43:22.37
21 2 Carme Tort Creus f 63-82 0:43:22.91
22 65 Amadeu Puig Escayola m 43-52 0:43:38.07
23 77 Jaume Termes Asensio m 63-82 0:43:41.59
24 164 Ramon Jorba Dordal m 63-82 0:43:44.34
25 168 Jaume Masana Ribalta m 63-82 0:43:55.05
26 136 Antonio Ruiz Terrones m 53-62 0:43:56.47
27 165 David Griera Perramnon m 63-82 0:44:22.40
28 129 Ramon Noguera Cortina m 53-62 0:44:32.67
29 124 Joan Parareda Sala m 63-82 0:44:38.05
30 83 Jordi Llop Laprea m 63-82 0:44:49.48
31 108 Jordi Sanchez Tort m 63-82 0:44:58.27
32 61 Joan Torrents Marmi m 53-62 0:45:11.12
33 128 Ramon Ribo Sanmarti m 53-62 0:45:33.69
34 121 Francesc Barea Gascon m 43-52 0:45:42.15
35 151 Judith Lopez Cancho f 63-82 0:45:58.74
36 85 M.Angels Garcia Garcia dl torre f 63-82 0:46:36.03
37 99 Francesc Gracia Lopez m 63-82 0:46:52.78
38 63 Iolanda Soler Vicente f 63-82 0:46:59.27
39 130 Joan Munts Corominas m 63-82 0:47:02.89
40 82 M.Jose Gil Lozano f 63-82 0:47:15.65
41 81 Concordio Perez Pinilla m 63-82 0:47:16.07
42 135 Jaume Mensa Valls m 53-62 0:47:41.39
43 110 Jose M. Fernandez Perez m 53-62 0:47:58.64
44 73 David Reina Borrego m 63-82 0:48:16.22
45 67 Marc Comellas Gonzalez m 83-88 0:48:16.66
46 72 Enric Bosch Anglarill m 63-82 0:48:17.10
47 70 Pere Tort Magem m 63-82 0:48:26.05
48 138 Mario Torres Leon m 63-82 0:48:40.99
49 132 Damia Aymerich Montaña m 63-82 0:48:51.53
50 139 Josep Calduch Gros m 43-52 0:49:47.61
51 68 Ferran Serra Ferrer m 63-82 0:50:14.47
52 71 Josep M. Garriga Arevalo m 63-82 0:50:14.91
53 171 Jordi Flotats Casas m 63-82 0:50:25.90
54 146 Josep Comerma Rouaix m 53-62 0:51:32.03
55 66 Josep Girabal Vilar m 53-62 0:51:46.42
56 140 Enric Torres Crusellas m 53-62 0:51:52.90
57 177 Jordi Comas Sala m 53-62 0:52:23.05
58 122 Esteve Peña Pitarch m 53-62 0:52:23.49
59 74 Joan Badia Soler m 63-82 0:52:46.45
60 69 Gerard Sainz de Arevalo Puig m 63-82 0:52:46.89
61 150 Manel Sama Llobet m 63-82 0:53:19.13
62 123 Manuel Cordobes Danieli m 63-82 0:53:34.62
63 174 Joan Mas Selga m 43-52 0:53:37.15
64 84 Elisabet Pons Garcia f 63-82 0:53:42.25
65 180 Marc Sabata Castella m 63-82 0:53:46.54
66 120 Jordi Bares Cornet m 83-88 0:54:29.55
67 182 Juan miquel Juarez   m 53-62 0:54:29.87
68 145 M.Angels Menaje Viñals f 63-82 0:54:41.30
69 100 Jose Cejudo Gaona m 43-52 0:55:01.40
70 148 Joan Camps Tristany m 63-82 0:55:02.50
71 95 Marina Ojeda Camara f 63-82 0:55:07.99
72 105 Josep M. Casas Bach m 63-82 0:55:13.10
73 154 Custodio Barea Jimenez m 63-82 0:56:33.57
74 111 Jordi Dorca Dorca m 53-62 0:57:15.64
75 109 M.Jesus Aparicio Meson f 53-62 0:57:40.50
76 131 Anna Sanchez Tort f 63-82 0:57:43.60
77 155 Joan Antoni Fernandez m 63-82 0:58:23.75
78 144 Jaume Rodoreda Olle m 63-82 0:58:26.49
79 152 Elisabet Rocadembosc   f 63-82 0:59:31.36
80 104 M.Teresa Florensa Valles f 43-52 0:59:31.91
81 178 Ruben Gomez Pascual m 83-88 1:02:11.63
82 127 Roger Ribo Rovira m 83-88 1:02:11.64
83 106 Rosa M. Ortiz Llimerges f 53-62 1:02:11.65
84 107 Joan Simon Pons m 53-62 1:02:11.66
85 167 Jordi Redondo Brunet m 63-82 1:02:11.67
86 115 Joan Haldon Lorman m 53-62 1:02:11.68
87 126 Montse Rovira Plarromani f 53-62 1:02:11.69
88 87 Amelia Carrera Garcia f 63-82 1:02:11.70
89 102 Robert Huerta Escamilla m 43-52 1:02:11.71
90 172 Marina Gosar Gros f 63-82 1:02:11.72
91 86 Juan Ojeda Martinez m 53-62 1:37:19.00
  162 Albert Estrada Masachs m 53-62  

 

CLASSIFICACIO PER CATEGORIES CROS 2003

 

POS DORSAL NOM COGNOM 1 COGNOM2 CATEGORIA TEMPS
1 104 M.Teresa Florensa Valles f 43-52 0:59:31.91
1 109 M.Jesus Aparicio Meson f 53-62 0:57:40.50
2 106 Rosa M. Ortiz Llimerges f 53-62 1:02:11.65
3 126 Montse Rovira Plarromani f 53-62 1:02:11.69
1 170 Nuria Padrisa Rovira f 63-82 0:42:54.08
2 2 Carme Tort Creus f 63-82 0:43:22.91
3 151 Judith Lopez Cancho f 63-82 0:45:58.74
4 85 M.Angels Garcia Garcia dl torre f 63-82 0:46:36.03
5 63 Iolanda Soler Vicente f 63-82 0:46:59.27
6 82 M.Jose Gil Lozano f 63-82 0:47:15.65
7 84 Elisabet Pons Garcia f 63-82 0:53:42.25
8 145 M.Angels Menaje Viñals f 63-82 0:54:41.30
9 95 Marina Ojeda Camara f 63-82 0:55:07.99
10 131 Anna Sanchez Tort f 63-82 0:57:43.60
11 152 Elisabet Rocadembosc f 63-82 0:59:31.36
12 87 Amelia Carrera Garcia f 63-82 1:02:11.70
13 172 Marina Gosar Gros f 63-82 1:02:11.72
1 78 Jose Ripoll m 43-52 0:43:22.37
2 65 Amadeu Puig Escayola m 43-52 0:43:38.07
3 121 Francesc Barea Gascon m 43-52 0:45:42.15
4 139 Josep Calduch Gros m 43-52 0:49:47.61
5 174 Joan Mas Selga m 43-52 0:53:37.15
6 100 Jose Cejudo Gaona m 43-52 0:55:01.40
7 102 Robert Huerta Escamilla m 43-52 1:02:11.71
1 79 Manolo Romero m 53-62 0:40:55.63
2 136 Antonio Ruiz Terrones m 53-62 0:43:56.47
3 129 Ramon Noguera Cortina m 53-62 0:44:32.67
4 61 Joan Torrents Marmi m 53-62 0:45:11.12
5 128 Ramon Ribo Sanmarti m 53-62 0:45:33.69
6 135 Jaume Mensa Valls m 53-62 0:47:41.39
7 110 Jose M. Fernandez Perez m 53-62 0:47:58.64
8 146 Josep Comerma Rouaix m 53-62 0:51:32.03
9 66 Josep Girabal Vilar m 53-62 0:51:46.42
10 140 Enric Torres Crusellas m 53-62 0:51:52.90
11 177 Jordi Comas Sala m 53-62 0:52:23.05
12 122 Esteve Peña Pitarch m 53-62 0:52:23.49
13 182 Juan miquel Juarez m 53-62 0:54:29.87
14 111 Jordi Dorca Dorca m 53-62 0:57:15.64
15 107 Joan Simon Pons m 53-62 1:02:11.66
16 115 Joan Haldon Lorman m 53-62 1:02:11.68
17 86 Juan Ojeda Martinez m 53-62 1:37:19.00
18 162 Albert Estrada Masachs m 53-62
1 59 Ramon Noguera Padros m 63-82 0:37:15.68
2 62 Guillem Vilalta Reixach m 63-82 0:37:22.16
3 147 Amand Redondo Brunet m 63-82 0:38:12.42
4 116 Pep Riera Moratò m 63-82 0:38:21.98
5 161 Pablo Navarro Mingarro m 63-82 0:39:04.87
6 101 Felix Perdomo Prats m 63-82 0:39:17.01
7 137 Ferran Sarri Plans m 63-82 0:39:20.75
8 60 Albert Comellas Perea m 63-82 0:39:50.19
9 113 Josep Lluis Marichica Sanchez m 63-82 0:40:04.19
10 89 Fermin Paez Izquierdo m 63-82 0:40:22.54
11 3 Juanje Rodriguez Ramos m 63-82 0:41:10.71
12 166 Jordi Jorba Dordal m 63-82 0:41:15.32
13 125 Marc Puigdomenech Pascual m 63-82 0:42:51.00
14 176 Miquel Simon Graells m 63-82 0:42:54.74
15 175 David Nieto Blanco m 63-82 0:42:57.37
16 163 Ramon Torba Buscart m 63-82 0:43:17.42
17 141 Manel Rodriguez Candela m 63-82 0:43:20.06
18 77 Jaume Termes Asensio m 63-82 0:43:41.59
19 164 Ramon Jorba Dordal m 63-82 0:43:44.34
20 168 Jaume Masana Ribalta m 63-82 0:43:55.05
21 165 David Griera Perramnon m 63-82 0:44:22.40
22 124 Joan Parareda Sala m 63-82 0:44:38.05
23 83 Jordi Llop Laprea m 63-82 0:44:49.48
24 108 Jordi Sanchez Tort m 63-82 0:44:58.27
25 99 Francesc Gracia Lopez m 63-82 0:46:52.78
26 130 Joan Munts Corominas m 63-82 0:47:02.89
27 81 Concordio Perez Pinilla m 63-82 0:47:16.07
28 73 David Reina Borrego m 63-82 0:48:16.22
29 72 Enric Bosch Anglarill m 63-82 0:48:17.10
30 70 Pere Tort Magem m 63-82 0:48:26.05
31 138 Mario Torres Leon m 63-82 0:48:40.99
32 132 Damia Aymerich Montaña m 63-82 0:48:51.53
33 68 Ferran Serra Ferrer m 63-82 0:50:14.47
34 71 Josep M. Garriga Arevalo m 63-82 0:50:14.91
35 171 Jordi Flotats Casas m 63-82 0:50:25.90
36 74 Joan Badia Soler m 63-82 0:52:46.45
37 69 Gerard Sainz de Arevalo Puig m 63-82 0:52:46.89
38 150 Manel Sama Llobet m 63-82 0:53:19.13
39 123 Manuel Cordobes Danieli m 63-82 0:53:34.62
40 180 Marc Sabata Castella m 63-82 0:53:46.54
41 148 Joan Camps Tristany m 63-82 0:55:02.50
42 105 Josep M. Casas Bach m 63-82 0:55:13.10
43 154 Custodio Barea Jimenez m 63-82 0:56:33.57
44 155 Joan Antoni Fernandez m 63-82 0:58:23.75
45 144 Jaume Rodoreda Olle m 63-82 0:58:26.49
46 167 Jordi Redondo Brunet m 63-82 1:02:11.67
1 67 Marc Comellas Gonzalez m 83-88 0:48:16.66
2 120 Jordi Bares Cornet m 83-88 0:54:29.55
3 178 Ruben Gomez Pascual m 83-88 1:02:11.63
4 127 Roger Ribo Rovira m 83-88 1:02:11.64

 

 Amb color resaltat els premis per categoria (sense premi a la general).

 

CLASSIFICACIO CROS petit 2003 

 

CATEGORIA POS DORSAL NOM COGNOM 1 COGNOM2 CLUB TEMPS
f 95 1 173 Marina Saladich 1:00
2 142 Katia Rodriguez 1:33
CATEGORIA POS DORSAL NOM COGNOM 1 COGNOM2 CLUB TEMPS
m 95 1 181 Pol Morera 0:45
2 133 Guillem Mensa 0:46
3 1 Pau Ruiz Amics de la cursa 1:52
4 179 Toni Camacho Puigmarti Amics de la cursa 2:46
CATEGORIA POS DORSAL NOM COGNOM 1 COGNOM2 CLUB TEMPS
f 93-94 1 75 M.del Mar Juarez 1:30
2 149 Anais Bes Selva 1:48
CATEGORIA POS DORSAL NOM COGNOM 1 COGNOM2 CLUB TEMPS
m 93-94 1 134 Arnau Mensa 1:34
2 117 Sergi Bases 1:35
3 156 Gerard Torres 1:39
CATEGORIA POS DORSAL NOM COGNOM 1 COGNOM2 CLUB TEMPS
f 91-92 1 114 Iessica Haldon 2:41
CATEGORIA POS DORSAL NOM COGNOM 1 COGNOM2 CLUB TEMPS
m 91-92 1 96 Didac Papaseit 2:12
2 76 Angel Juarez Gallardo 2:19
3 159 Adria Torres Vilarmau 2:31
4 13 Olaf Ruiz 2:41
CATEGORIA POS DORSAL NOM COGNOM 1 COGNOM2 CLUB TEMPS
m 89-90 1 98 Oriol Ciurans Roca 2:58
2 157 Aleix Torres Herms 3:05
3 158 Robert Puig Arissa 3:10
4 160 Joel Vallribera Pesarrodona