CLASSIFICACIÓ GENERAL MILLA URBANA 2001

Dorsal Nom Cognom Temps Categor. Club
17 Carlos Calditos 0:05:58 M87-88
12 Esteba Ferrer 0:06:02 M89-90 C.N.Banyoles
10 Esther Gernero 0:06:04 F89-90 C.N.Banyoles
9 Sandra Arbat 0:06:30 F91-92 C.N.Banyoles
20 Mireia Campoy 0:06:32 F91-92
25 Aleix Torres 0:06:32 M89-90 Artés
13 Joel Alhama 0:06:41 M87-88 Artés
14 Angel Juares 0:06:41 M91-92 C.E.Montornes
22 Hector Raval 0:06:43 M91-92
29 Sergi Codina 0:06:48 M87-88
8 Sergi Serra 0:06:57 M87-88 Artés
16 Mª Mar Juares 0:07:18 F93 C.E.Montornes
1 Olaf Ruiz 0:07:19 M91-92 Artés
4 Eloi Rihuete 0:07:26 M87-88
19 Norbert Roqueta 0:07:26 M91-92
2 Iessica Haldon 0:07:29 F91-92 C.A.Manresa
24 Guillem Soldevila 0:07:39 M89-90
31 Maribel Diaz 0:07:44 F87-88
5 Arnau Mensa 0:07:52 M93 C.A.Igualada
21 Gerard Torres 0:08:17 M93 Artés
34 Cristina Cejudo 0:08:30 F87-88
33 Veronica Cejudo 0:09:00 F87-88
6 Guillem Mensa 0:09:56 M93
3 Cristian Rihuete 0:10:18 M91-92
29 Laura Monton 0:11:40 F93
26 Albert Monton 0:11:42 M91-92

1

CLASSIFICACIÓ CATEGORIES MILLA URBANA 2001

Dorsal Nom Cognom Temps Categor. Club
31 Maribel Diaz 0:07:44 F87-88
34 Cristina Cejudo 0:08:30 F87-88
33 Veronica Cejudo 0:09:00 F87-88
10 Esther Gernero 0:06:04 F89-90 C.N.Banyoles
9 Sandra Arbat 0:06:30 F91-92 C.N.Banyoles
20 Mireia Campoy 0:06:32 F91-92
2 Iessica Haldon 0:07:29 F91-92 C.A.Manresa
16 Mª Mar Juares 0:07:18 F93 C.E.Montornes
29 Laura Monton 0:11:40 F93
17 Carlos Calditos 0:05:58 M87-88
13 Joel Alhama 0:06:41 M87-88 Artés
29 Sergi Codina 0:06:48 M87-88
8 Sergi Serra 0:06:57 M87-88 Artés
4 Eloi Rihuete 0:07:26 M87-88
12 Esteba Ferrer 0:06:02 M89-90 C.N.Banyoles
25 Aleix Torres 0:06:32 M89-90 Artés
24 Guillem Soldevila 0:07:39 M89-90
14 Angel Juares 0:06:41 M91-92 C.E.Montornes
22 Hector Raval 0:06:43 M91-92
1 Olaf Ruiz 0:07:19 M91-92 Artés
19 Norbert Roqueta 0:07:26 M91-92
3 Cristian Rihuete 0:10:18 M91-92
26 Albert Monton 0:11:42 M91-92
5 Arnau Mensa 0:07:52 M93 C.A.Igualada
21 Gerard Torres 0:08:17 M93 Artés
6 Guillem Mensa 0:09:56 M93

CLASSIFICACIÓ GENERAL CROS 2001

Dorsal Nom Cognom Temps Categoria Club
1 220 Guillem Vilalta 0:44:41 M61-80 D.C.F.C.
2 251 Emili Jaen 0:44:48 M61-80 C.D.T.Moia
3 222 Ignasi Vilajosana 0:46:20 M81-86
4 224 Joan Mas 0:47:46 M41-50
5 221 Amadeu Puig 0:47:49 M41-50 Navarcles
6 240 Andres Villar 0:48:13 M61-80
7 234 David Roma 0:48:19 M61-80 Vic
8 241 Manuel Moyano 0:48:37 M51-60 Artés
9 235 Jordi Pradell 0:49:53 M61-80 St Joan
10 212 Antoni Ruiz 0:50:00 M51-60 Manresa
11 225 Abel Tarres 0:50:27 M61-80 Avia
12 247 Manuel Rodriguez 0:53:06 M61-80 Artés
13 248 Fco Javier Santos 0:53:07 M61-80 Artés
14 242 Cristian Moyano 0:53:21 M81-86 Artés
15 217 Carme Creus 0:53:24 F81-86 Artés
16 243 Teresa Forn 0:53:24 F51-60 Manresa
17 232 Joan Simon 0:53:25 M51-60 P.B.Santpedor
18 216 Juan Jesus Rodriguez 0:53:26 M81-86 Artés
19 246 Jordi Vila 0:53:27 M61-80 Ametlla Merola
20 208 Jonathan Pastor 0:54:13 M81-86 Igualada
21 249 Albert Pairó 0:54:25 M61-80 Artés
22 228 Ramon Noguera 0:54:53 M51-60 Prats Lluçanes
23 230 Jose Cejudo 0:55:34 M51-60
24 237 Josep Robles 0:55:35 M51-60
25 223 Diego Pulido 1:00:58 M51-60 Navarcles
26 218 Antoni Guerrero 1:01:00 M51-60
27 239 Sandra Pla 1:01:06 F61-80 Manresa
28 236 Ricard Verlla 1:01:31 M41-50
29 245 Manel Samá 1:01:35 M61-80 Artés
30 219 Lourdes Gurrera 1:01:58 F51-60
31 238 Angela Lopez 1:02:13 F51-60
32 227 Jose Manuel Fernandez 1:02:53 M51-60 Navas
33 215 Joan Angus 1:03:23 M61-80
34 201 Teresa Florensa 1:04:26 F41-50 Manresa
35 231 Marco A. Romero 1:05:41 M81-86 Artés
36 230 Pau Gonzalez 1:06:05 M81-86 Artés
37 226 Mª Jesus Aparicio 1:08:16 F51-60 Navas
38 229 Alfons Ballus 1:11:56 M61-80 Gironella
39 252 Gregori Bernardo 1:11:56 M61-80 Berga
40 206 Mª Rosa Gavilan 1:12:05 F61-80 Igualada
41 203 Ana Mª Gavilan 1:12:12 F51-60 Igualada
42 214 Miguel Majada 1:15:25 M41-50
43 213 Josep Ametlla 1:17:36 M51-60 Barcelona
44 209 Jose Miguel De Pablo 1:19:38 M61-80 Igualada
45 202 Jacinta Lizarte 1:19:56 F51-60 Igualada
46 210 Joan Haldon 1:19:56 M51-60 Manresa
47 233 Rosa Mª Ortiz F51-60 P.B.Santpedor
48 284 Josep Torner M61-80 Berga

CLASSIFICACIÓ CATEGORIES CROS 2001

Dorsal Nom Cognom Temps Categoria Club
201 Teresa Florensa 1:04:26 F41-50 Manresa
243 Teresa Forn 0:53:24 F51-60 Manresa
219 Lourdes Gurrera 1:01:58 F51-60
238 Angela Lopez 1:02:13 F51-60
226 Mª Jesus Aparicio 1:08:16 F51-60 Navas
203 Ana Mª Gavilan 1:12:12 F51-60 Igualada
202 Jacinta Lizarte 1:19:56 F51-60 Igualada
233 Rosa Mª Ortiz F51-60 P.B.Santpedor
239 Sandra Pla 1:01:06 F61-80 Manresa
206 Mª Rosa Gavilan 1:12:05 F61-80 Igualada
217 Carme Creus 0:53:24 F81-86 Artés
224 Joan Mas 0:47:46 M41-50
221 Amadeu Puig 0:47:49 M41-50 Navarcles
236 Ricard Verlla 1:01:31 M41-50
214 Miguel Majada 1:15:25 M41-50
241 Manuel Moyano 0:48:37 M51-60 Artés
212 Antoni Ruiz 0:50:00 M51-60 Manresa
232 Joan Simon 0:53:25 M51-60 P.B.Santpedor
228 Ramon Noguera 0:54:53 M51-60 Prats Lluçanes
230 Jose Cejudo 0:55:34 M51-60
237 Josep Robles 0:55:35 M51-60
223 Diego Pulido 1:00:58 M51-60 Navarcles
218 Antoni Guerrero 1:01:00 M51-60
227 Jose Manuel Fernandez 1:02:53 M51-60 Navas
213 Josep Ametlla 1:17:36 M51-60 Barcelona
210 Joan Haldon 1:19:56 M51-60 Manresa
220 Guillem Vilalta 0:44:41 M61-80 D.C.F.C.
251 Emili Jaen 0:44:48 M61-80 C.D.T.Moia
240 Andres Villar 0:48:13 M61-80
234 David Roma 0:48:19 M61-80 Vic
235 Jordi Pradell 0:49:53 M61-80 St Joan
225 Abel Tarres 0:50:27 M61-80 Avia
247 Manuel Rodriguez 0:53:06 M61-80 Artés
248 Fco Javier Santos 0:53:07 M61-80 Artés
246 Jordi Vila 0:53:27 M61-80 Ametlla Merola
249 Albert Pairó 0:54:25 M61-80 Artés
245 Manel Samá 1:01:35 M61-80 Artés
215 Joan Angus 1:03:23 M61-80
229 Alfons Ballus 1:11:56 M61-80 Gironella
252 Gregori Bernardo 1:11:56 M61-80 Berga
209 Jose Miguel De Pablo 1:19:38 M61-80 Igualada
284 Josep Torner M61-80 Berga
222 Ignasi Vilajosana 0:46:20 M81-86
242 Cristian Moyano 0:53:21 M81-86 Artés
216 Juan Jesus Rodriguez 0:53:26 M81-86 Artés
208 Jonathan Pastor 0:54:13 M81-86 Igualada
231 Marco A. Romero 1:05:41 M81-86 Artés
230 Pau Gonzalez 1:06:05 M81-86 Artés